16 Kasım 2008 Pazar

Acı Çekmek ÖZGÜRlükse ÖZGÜRüz Hepimiz deKarşıyaka tribünlerinin sevilen kardeşi Özgür Soylu, Balıkesir'de akaryakıt istasyonunda çıkan tartışma sonucu, işyeri çalışanı tarafından pompalı tüfekle ateş edilerek öldürülmüştür.

Sevdasının peşinde koşanları " holigan " diye yaftalayanlar, bireysel silahlanmanın götürdüklerine ne zaman ses çıkaracak?

Tüm Karşıyaka camiasının başı sağolsun, başımız sağolsun...

2 yorum:

kartal dedi ki...

Hayatının baharında bir genç kardeşimizi sonsuzluğa uğurladık O ki `tirübün aleminde haklı bir saygınlığa sahip kaf kaf ların bir sıra neferi idi ...Canından çok sevdiğinin peşinden giderken Canından oldu artık Karşıyaka maçlarında "karşıyaka sen çok yaşa CANIM FEDA olsun sana " tezahuratı bir başka yankılanacak İzmirin semalarında .bir başka buruk olacak yürekler keşkeler ardı ardına söylenecek "keşke gitmeseydik o deplasmana " ama yine gidecek Karşıyakalı taraftarlar sevdasının peşinden ...ne deplasmanlar bitecek ne Özgürler unutulacak.

Taksim dedi ki...

Uzaklarda bir yerlerde, bizim gözümüzün göremediği, duyamadığımız, Belki adı cennet, belkide başka bişey olan bir yerde manyak bir tribün var..
Biliyoruz, Oktayından Optiğine, Pembesinden Özgürüne, Alperinden Anılına..
Omuz Omuzalar, 3 lüdeler, deplasman yapıyolar..
bir yanları burada biliyoruz, nasıl bizim bir yanımızın onlarla gittiği gibi..
El mi sallıyolarlar sevinçlerde, yaş mı döküyor gözleri hüzünlerde..
var biliyorum, gidince ben de göreceğim o tribünü..
Uzaklarda bir yerlerde, adı belki cennet belki başka bir şey..

Başımız Sağolsun..