30 Haziran 2010 Çarşamba

Milliyet Gazetesi Açıklasın!
Milliyet Gazetesi açıklasın!
Gazetenin internet adresi www.milliyet.com.tr adresinde yayınlanan “Beşiktaş antrenmanında 'Yeter artık Carlos' sesleri “ adlı haberin bir bölümünde:


“Öte yandan geçtiğimiz sezon başı Beşiktaş'a transfer olan ancak beklenen performansı veremeyen Tabata'nın moral bozukluğu dikkat çekiyor. Kampın başından bu yana eğlenceli ve neşe içinde geçen antrenmanlarda mutsuzluğu göze çarpan Tabata'nın, bugün yapılan antrenmanda da asık suratı ve moralsiz hali dikkat çekti.”

Haberin altında, imzası olan Övünç Özdem'e sesleniyoruz. Tabata’nın hangi hal ve tavırları moralsiz olduğu izlenimini yaratmıştır? Bu duruma dair bildikleriniz var ise paylaşmanızı rica ederiz. İdman sırasında gülen ve gülmeyen oyuncular diye yeni bir haber başlığınız olacak mı? Beşiktaş’ın yeni kondisyoneri ve bu durumun idmanlara nasıl yansıdığına dair yaptığınız bu haberle, Tabata'da olduğunu iddia ettiğiniz moral bozukluğunu nasıl aynı konu içerisinde değerlendirmeye alabildiniz?Arasında nasıl bir bağ vardır?
Resmi sitemizde düzenli olarak Beşiktaşımız’ın yeni sezona dair kamp ve idman fotoğrafları yayınlanmaktadır. Tabata’ya zorla poz verdirilmedi ise halinden gayet memnun gözükmektedir. Milliyet gazetesinin moralden sorumlu çalışanlarına duyurulur.
SonBarikat
Son 2 fotoğraf, takımımızı Avusturya kampında yalnız bırakmayan Beşiktaşlı arkadaşımız Cihan Sabah'a aittir.

1 yorum:

selo dedi ki...

Ellerine sağlık.
Milliyet gazetesi maalesef eski Milliyet olmaktan çıktı.Özellikle dikkat ediyorum Beşiktaş aleyhine saçma sapan haberler yapıyor bundan 1 ay öncesine kadar Mehmet Çiftçi adlı kişi öyle alakasız şeyler yazıyorki hayretler içinde kalıyordum. Kesin bir olay var bu kadar bir takımın içini oymak için uğraşılmaz.


http://novembre11.blogspot.com